• info@guvenhurda.com
  • +90532 733 79 86

İnşaat Mazlemeleri

İnşaat Mazlemeleri

Kaliteli ve ucuz ikinci el inşaat malzemeleri, inşaat iskele ve ekipmanlarımız, büyük ve küçük inşaat projeleri, ticari girişimler ve endüstriyel projeler için akıllı bir seçimdir. Başlıca inşaat malzemeleri hizmetimiz:

İnşaat Malzemeleri

Çelik constrüksiyon 

İnşaat İskelesi

İnşaat Kalıpları

İnşaat Demiri 

İnşaat Malzemeleri, 2. el inşaat iskelesi ile diğer inşaat ürünlerinde 20 yılı aşkın tecrübe ve birikime sahibiz.   civarında güvenilir inşaat iskelesi ve kalıp hizmetleriyle tanınıyor ve inşaat iskele sistemleri ile plywood (pleymut) inşaat ürünlerinin bir çok çeşidini sizlere sunuyoruz.

Güven Hurda


Kendi ekip ve taşıma olanaklarımızla hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Bize satmak istediğiniz hurda demir çelik paslanmaz alüminyum bakır dkp gibi malzemeleriniz için 0532 733 79 86 Gsm numarasını arayınız. Hurda Demir, Hurda Bakır, Hurda Alüminyum, Hurda Sarı, Hurda Kablo, Hurda Araç, Pert Arabalar, Hurda Kızıl, İnşaat İskelesi, Kalıp İskelesi, Hurda Plastik, Naylon Hurda, Hurda Kalay, Hurda Akü, Hurda Krom, Metal Hurda, Naylon Hurda, Hurda Plastik hurdalarınız için bizi arayınız.

> > > >
Bizi Arayın
Navigasyon Yol Tarifi