• info@guvenhurda.com
  • +90532 733 79 86

Sıkça Sorulan Sorular

Profesyonel güvenilir hurdacı mı arıyorsunuz? Ama kaygılarınız var... Hiç sorun değil :)

Diyarbakır'ın merkezi ile  tüm ilçelerinden ve mahallelerinden hurda alım ve satımı yapmaktayız. 

Alacağımız hurdaları uzman ekibimizle ve güncel hurda fiyatlarıyla değerinden almaktayız. Diyarbakır bölgesinde bizden fiyat almadan hurdalarınızı satmayınız. Daha Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz

İşyerlerinizde, evinizde kullanmadığınız, arızalı atıl durumundaki metal, bakır, alüminyum vesaire eşyalarınızı, sanayi de atıl durumda olan, inşaatlarda kullanılmayan maddelerini hurda olarak kabul ederiz. Hurda kavramı çok geniş olduğu için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir aklınıza takılan sorulara daha detaylı cevaplar sunabiliriz.

Hurda alımlarında ağırlık ve miktara göre kıymet belirlendiği için hurdalarınızın miktarını gözetmemekteyiz. Her miktarda hurda alımını gerçekleştiriyoruz. Hurdaların miktarı belli bir ağırlığa ve kütleye ulaştığında profesyonel ekibimiz tarafından istediğiniz noktadan alınıp ödemesi yapılır. Whatsapp bilgi hattımıza hurdalarınızın resimlerini gönderirseniz uzmanlarımız size en uygun çözümü sunacaklardır.

Satın aldığımız Hurdalarınızın ödemelerini anlaşılan tutar üzerinden peşin ve nakdi olarak gerçekleştirmekteyiz.


Hurda miktarına göre hizmet ağımız tüm Türkiye’yi kapsamaktadır. Profesyonel ekipmanlarımızla hurdalarınızı istediğiniz nokta alabiliyoruz. Ön görüşme sağlanıp hurdalar hakkında detaylı inceleme yapıldıktan sonra hizmet ağımız içerisinde kalıp kalmadığı tarafınıza bildirilir.

Kendi ekip ve taşıma olanaklarımızla hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Bize satmak istediğiniz hurda demir çelik paslanmaz alüminyum bakır dkp gibi malzemeleriniz için 0532 733 79 86 Gsm numarasını arayınız. Hurda Demir, Hurda Bakır, Hurda Alüminyum, Hurda Sarı, Hurda Kablo, Hurda Araç, Pert Arabalar, Hurda Kızıl, İnşaat İskelesi, Kalıp İskelesi, Hurda Plastik, Naylon Hurda, Hurda Kalay, Hurda Akü, Hurda Krom, Metal Hurda, Naylon Hurda, Hurda Plastik hurdalarınız için bizi arayınız.

> > > >
Bizi Arayın
Navigasyon Yol Tarifi