• info@guvenhurda.com
  • +90532 733 79 86

Hakkımızda

Hakkımızda #2

1993 yılından bu yana Güven Hurda Olarak Türkiye'nin her yerinde, her türlü alüminyum, bakır, demir, krom, nikel, plastik,  fabrika,  tesis, inşaat hurdalarınızı değerinde fiyatlarla yerinizden alıp taşınmasını yapıyoruz. Atıl durumundaki hurdalarınız parçalama, presleme,  imha etme, stoklama ve sevk etme işlemlerini kendi bünyesinde yetişmis deneyimli elemanları tarafından yapılmaktadır. Şirketimizin temel  prensipleri dürüstlük ve müşteri memnuniyetidir. Her türlü atıklar bizim için çok değerlidir. Ülkemiz sanayisine kazandırmaktan gurur duyuyoruz.

Vizyonumuz ve Misyonumuz : Sektörde öncü ve tercih edilen firma olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak.hizmetlerini en geniş ürün yelpazesi ile veren tedarikçi olmak.Kaliteli ve zamanında hizmet ile adı anılan bir firma olarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamak ve tedarikçilerimiz ile karşılıklı güvene dayalı olan uzun vadeli işbirlikleri kurmak. Dünyanın en büyük geri dönüşüm sanayicilerini bir araya getiren Uluslararası Geri Dönüşüm (recyling) Bürosu(BIR)Başkanı Dominique Maguin, geri dönüşüm endüstrisinin küresel ekonomide geleceğin endüstrisi olmaya aday olduğunu belirterek, “Bugün küresel sanayinin ihtiyaç duyduğu ham maddenin yüzde 50’ye yakın bir bölümü geri dönüşüm sayesinde sağlanıyor. Hedefimiz bu oranı gelecek 20 yıl içinde yüzde 60’lara,yüzde70’lere kadar çıkarmak. Geri dönüşüm dünyada sürekli büyüyecek ve hiçbir zaman düşüşe geçmeyecek tek doğal kaynaktır” dedi. Bu nedenle Güven Hurda üzerine düşen sosyal sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır.

Şirketimiz dürüst, güvenilir ve çalışkan bir çalışama sistemi benimsemiş, sektöründe yıllardır sağlam adımlarla ilerleyerek tecrübe ve bilgi birikimi ile hızla büyüyen sayılı şirketlerden biri olmuştur. Bütçesi gün geçtikçe daha da büyüyen firmamız yatırım amaçlı gayrimenkulleriyle de değişik alanlarda da büyüme yolundadır.Yıllardır metal sektöründeki tecrübe sahibi çalışanlarıyla her alanda kısa ve öz iş bitirme kolaylıkları sağlamaktadır. Kullanıcıya sunduğu ürün ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutmaktadır.Hurda alış ve satışlarında ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin ve vadeli alım satımlar yapılmaktadır.Bizimle çalışma ayrıcalığını yaşayan tüm müşterilerimizin memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır diyarbakir guven hurda, diyarbakir hurda, diyarbakir demir bakir aleminyum hurda, diyarbakir hurdaci diyarbakır denilince akla biz geliriz!

Kendi ekip ve taşıma olanaklarımızla hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Bize satmak istediğiniz hurda demir çelik paslanmaz alüminyum bakır dkp gibi malzemeleriniz için 0532 733 79 86 Gsm numarasını arayınız. Hurda Demir, Hurda Bakır, Hurda Alüminyum, Hurda Sarı, Hurda Kablo, Hurda Araç, Pert Arabalar, Hurda Kızıl, İnşaat İskelesi, Kalıp İskelesi, Hurda Plastik, Naylon Hurda, Hurda Kalay, Hurda Akü, Hurda Krom, Metal Hurda, Naylon Hurda, Hurda Plastik hurdalarınız için bizi arayınız.

> > > >
Bizi Arayın
Navigasyon Yol Tarifi