• info@guvenhurda.com
  • +90532 733 79 86

Hurda Varil, Mazot Çantası, 220 Plastik Varil

Hurda Varil, Mazot Çantası, 220 Plastik Varil

Hurda Varil,  Mazot Çantası,  220 Plastik Varil

Güven hurda sürekli değişim ve sürekli gelişim diyoruz.  Hurda Varil, Mazot Çantası, 220 Plastik Varil alanarında sürekli çaba ve etkinlik içinde olmayı tercih ediyoruz.Sektörümüzde bize itibar kazandıran en önemli sloganımız “işimizi ciddiye almak” olmuştur. Firmamız ev, iş yerleri ve inşaatlardaki geri dönüşüme hazır malzemeleri, yeniden kullanıma hazır hale getirerek, çevremizi ciddi bir yükten kurtarmakta ve artık işinize yaramayan demir ve çelik bazlı hurda eşyaların alımını yerinde yaparak sizleri taşıma ve nakliye zorluklarından kurtarır.

Kurulduğu günden beri metal geri dönüşüm sektörünün öncü firmalarından biri olma çabasını gösteren Güven Hurda  Hurda Varil, Mazot Çantası, 220 Plastik Varil, bu süreçte ciddi deneyim sahibi olmuştur. Sektörümüzde bize itibar kazandıran en önemli sloganımız “işimizi ciddiye almak” olmuştur. Sanayi bölgesi, iş yerleri, yakıt taşıyan şirketlerden  Hurda Varil, Mazot Çantası, 220 Plastik Varil geri dönüşüme hazır malzemeleri, yeniden kullanıma hazır hale getirerek, çevremizi ciddi bir yükten kurtarmakta ve artık işinize yaramayan demir ve çelik bazlı hurda eşyaların alımını yerinde yaparak sizleri taşıma ve nakliye zorluklarından kurtarır.

Hurda Varil, Mazot Çantası, 220 Plastik Varil geri dönüşümünde daha yeşil ve daha temiz bir çevre için çalışmak çabalamak ve bunun yanında bu işin ticaretinde zirve yapmaktır. Saygı, dürüstlük, güven, bireysel ve toplumsal sorumluluk ilkelerine bağlı, takım içinde uyum, dayanışma ve işbirliğine önem veren, kurumsallığa inanan, dinamizm ve bağlılıkla firma içi sinerji yaratarak, en üstün başarıyı sağlayan aranılan firma olmayı hedefliyoruz.

Güven Hurda

Kendi ekip ve taşıma olanaklarımızla hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Bize satmak istediğiniz hurda demir çelik paslanmaz alüminyum bakır dkp gibi malzemeleriniz için 0532 733 79 86 Gsm numarasını arayınız. Hurda Demir, Hurda Bakır, Hurda Alüminyum, Hurda Sarı, Hurda Kablo, Hurda Araç, Pert Arabalar, Hurda Kızıl, İnşaat İskelesi, Kalıp İskelesi, Hurda Plastik, Naylon Hurda, Hurda Kalay, Hurda Akü, Hurda Krom, Metal Hurda, Naylon Hurda, Hurda Plastik hurdalarınız için bizi arayınız.

> > > >
Bizi Arayın
Navigasyon Yol Tarifi
Güven Hurda Video Yol Tarifi