• info@guvenhurda.com
  • +90532 733 79 86

Söküm İşleri

Söküm İşleri

Söküm İşleri

Yılların deneyim ve tecrübesi  uzman kadrosu ile eski  Otel, Fabrika, Apartman ve hürlü betonarme, çelik konstrüksiyon Binalarınızın Söküm  İşlerini güvenle yapmaktadır.

Söküm İşleri sırasında çıkan her türlü hurda materyalide en iyi fiyatlarla satın alıp değerlendirmenizi sağlamaktadır.

Fabrika Binası Söküm ve Yıkım İşlerinizde  hurdanın bilgi birikim ve tecrübesine güvenebilirsiniz.  Bina, fabrika, iş yeri, çatı yıkım ve söküm işleri firmamız tarafından yapılır. Çatı malzemeleri alımı, kalorifer kazanı sökümü, ikinci el veya hurda çelik kapı alımı ve satışı yapılmaktadır. Özellikle bina yıkım ve söküm işleri sonrası ortaya çıkan hurda malzemeleri değerinde ve nakit olarak almaktayız.

hurda olarak eski otel, bina, okul, fabrikalar ve her türlü betonarme yapılarda söküm hizmetini veriyoruz.  Yıkım işleminin öncesinde binanın içerisindeki hurda veya ikinci el malzemelerin sökümü işleri yapılmaktadır. Bunlar çatı malzemeleri, kalorifer petekleri, kalorifer kazanı sökümü, çelik kapılar, alüminyum ve pvc kapı pencereler gibi geri dönüşüme uygun malzemelerdir.

Güven Hurda


Kendi ekip ve taşıma olanaklarımızla hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Bize satmak istediğiniz hurda demir çelik paslanmaz alüminyum bakır dkp gibi malzemeleriniz için 0532 733 79 86 Gsm numarasını arayınız. Hurda Demir, Hurda Bakır, Hurda Alüminyum, Hurda Sarı, Hurda Kablo, Hurda Araç, Pert Arabalar, Hurda Kızıl, İnşaat İskelesi, Kalıp İskelesi, Hurda Plastik, Naylon Hurda, Hurda Kalay, Hurda Akü, Hurda Krom, Metal Hurda, Naylon Hurda, Hurda Plastik hurdalarınız için bizi arayınız.

> > > >
Bizi Arayın
Navigasyon Yol Tarifi