• info@guvenhurda.com
  • +90532 733 79 86

Akü Hurdası

Akü Hurdası

Akü Hurdası

İçeriğinde tehlikeli bir atık olan kurşun maddesini içeren Hurda Aküler; firmamızın toplayarak geri dönüşüme kazandırdığı çevreye zararlı akülerdir.

Akü Hurdası firmamızın sürekli güncel döviz ve kurşun fiyatlarına göre güncelleyerek hazırladığı size özel fiyatlardır. 1 ton üzerindeki hurda aküleriniz için özel fiyat verilecektir.

Çıkma Akü Hurdası Fiyatları
Akü hurdası fiyatları belirlenirken akünün sulu ya da kuru olması göz önüne alınmaktadır. Ayrıca akünün boyutu da fiyatı belirleyen etkenler arasındadır.

En doğru ve güncel akü fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim sayfamızdan ya da sitemizdeki sol alt tarafta bulunan canlı destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Güven Hurda


Kendi ekip ve taşıma olanaklarımızla hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Bize satmak istediğiniz hurda demir çelik paslanmaz alüminyum bakır dkp gibi malzemeleriniz için 0532 733 79 86 Gsm numarasını arayınız. Hurda Demir, Hurda Bakır, Hurda Alüminyum, Hurda Sarı, Hurda Kablo, Hurda Araç, Pert Arabalar, Hurda Kızıl, İnşaat İskelesi, Kalıp İskelesi, Hurda Plastik, Naylon Hurda, Hurda Kalay, Hurda Akü, Hurda Krom, Metal Hurda, Naylon Hurda, Hurda Plastik hurdalarınız için bizi arayınız.

> > > >
Bizi Arayın
Navigasyon Yol Tarifi