• info@guvenhurda.com
  • +90532 733 79 86

Hafriyat Yıkım

Hafriyat Yıkım

Hafriyat Yıkım

Bina hafriyat Yıkımı :  Sektöründe Uzun Yıllar Hizmet Veren Firmamızda Bina yıkımı çalışmalarında çevreye verilen rahatsızlığı en aza indirilmektetdir.

Fabrika Yıkımı :  söküm ve yıkım faaliyetlerine başlamadan önce, fabrikanın oturtulduğu zeminin incelenmesi işi uzman kişilerce yapılmalıdır. Daha sonra, binanın inşaat esasına göre yıkım yapılmaktadır. 

Okul Yıkımı :  Sektöründe Uzun Yıllar Hizmet Veren Firmamızda Okul yıkımı çalışmalarında çevreye verilen rahatsızlığı en aza indirilmektedir. 

Hafriyat:  Yıkım alanından çıkan yoğun molozun döküm sahasına nakliyesi ve ardından uygulanacak olan temel kazısı ve yine temel kazısından çıkan malzemenin değerlendirmesi ve fiyatlandırması firmamızca yapılır. 

Otel Yıkımı : Otelin zeminin incelenmesi işi uzman kişilerce yapılmalıdır. Daha sonra, otelin inşaat yapısına göre  göre yıkım yapılmaktadır. 

Bazı şehirlerde yıllar önce başlayan çarpık kentleşme sonucunda her yerde düzensiz bir şekilde kurulan gecekondular için artık yeni bir dönem başlamaktadır. Devletin de desteğiyle birçok proje geliştirilerek bu yerlerin geleceği ile ilgili birçok çalışma yapılacak ve yapılmaktadır. Bunlardan biri de gecekonduların yıkılarak yerine yeni ve kullanışlı binalar yapılmasıdır. Özellikle bölgesinde mevcut birçok mahallede başlatılan bu projeler doğrultusunda bir sürü gecekondu yıkılarak yerini binalara vermektedir. Bu gecekondular firmamız tarafından yıkımı sağlanarak kentsel dönüşüm projelerinde iş birliği yapmamızı sağlamaktadır. Ekipmanlarımız sayesinde kentsel dönüşüm için bölgesinde yıkılacak alanları kolayca ve çevreye en az zararla ve insan sağlığını riske atmadan güvenle iş tamamlamaktadır.

Güven Hurda

Kendi ekip ve taşıma olanaklarımızla hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Bize satmak istediğiniz hurda demir çelik paslanmaz alüminyum bakır dkp gibi malzemeleriniz için 0532 733 79 86 Gsm numarasını arayınız. Hurda Demir, Hurda Bakır, Hurda Alüminyum, Hurda Sarı, Hurda Kablo, Hurda Araç, Pert Arabalar, Hurda Kızıl, İnşaat İskelesi, Kalıp İskelesi, Hurda Plastik, Naylon Hurda, Hurda Kalay, Hurda Akü, Hurda Krom, Metal Hurda, Naylon Hurda, Hurda Plastik hurdalarınız için bizi arayınız.

> > > >
Bizi Arayın
Navigasyon Yol Tarifi
Güven Hurda Video Yol Tarifi