• info@guvenhurda.com
  • +90532 733 79 86

Alüminyum Hurda

Alüminyum Hurda

Alüminyum Hurda

Size en uygun fiyat tekliflerimizde bölgesinde alüminyum hurda hizmeti vermekteyiz. Alüminyum hurdalarında kg başına en iyi ve değerinde fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşınız.

Alüminyum hurda fiyatını güncel olarak öğrenmek için bize iletişim numaralarınızdan ulaşınız. Alüminyum hurda kg fiyatı toplu alımlarda fiyatlar daha uygun olacağı için fiyat teklifi almanız sizin için daha uygun olacaktır.

Güncel fiyatlar sürekli değişmekte ve alüminyum hurda ağırlığına göre fiyatlar sizin için daha uygun olabilmektedir.  alüminyum hurda fiyatı teklifi sunmak, için size yardımcı olmak işimizin en önemli aşamalarındandır.

Alüminyum hurda kg  fiyatı piyasa koşullarına göre , satılacak/alınacak hurda alüminyum’un türüne göre değişiklik gösterir.  Alüminyum türleri Yumuşak Alüminyum (Profil, Tastabak), Alüminyum Talaş (Temiz),  Alüminyum Radyatör ARAÇ, Alüminyum Kutu, Alüminyum Çatı Sacı (Temiz), Köpüklü Alüminyum (Panjur), Alüminyum Kompozit (Ali Kobant, İçi Siyah), İmalat Artığı Profil (Boyalı-Boyasız Karışık), Araiş Alüminyum (Boyasız İmalat artığı),Alüminyum Piston, Kalın Alüminyum, Jant Alüminyum türündeki hurdalarınız için  alüminyum hurda kg  fiyatı alabilirsiniz.

Güncel Alüminyum hurdaları şunlardır. Sert alüminyum hurdası, profil çıkmaları, araiş alüminyum hurdaları, havai elektrik hattı teli alüminyum hurdası, alüminyum doğrama hurdası  alüminyum hurda fiyatları için bize ulaşınız.

Güven Hurda


Kendi ekip ve taşıma olanaklarımızla hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Bize satmak istediğiniz hurda demir çelik paslanmaz alüminyum bakır dkp gibi malzemeleriniz için 0532 733 79 86 Gsm numarasını arayınız. Hurda Demir, Hurda Bakır, Hurda Alüminyum, Hurda Sarı, Hurda Kablo, Hurda Araç, Pert Arabalar, Hurda Kızıl, İnşaat İskelesi, Kalıp İskelesi, Hurda Plastik, Naylon Hurda, Hurda Kalay, Hurda Akü, Hurda Krom, Metal Hurda, Naylon Hurda, Hurda Plastik hurdalarınız için bizi arayınız.

> > > >
Bizi Arayın
Navigasyon Yol Tarifi