• info@guvenhurda.com
  • +90532 733 79 86

Sarı Hurda

Sarı Hurda

Sarı Hurda

Maden olarak oldukça değerli olan sarı, hurda olarak da ülkemizde büyük bir öneme sahiptir. Bakır madenin değerinin yüksek olması neticesinde, bakırın alaşımı olan bu madenin de hurdası yüksek değer görmektedir. Hatta denilebilir ki değer itibariyle hurda bakır sonrasında gelen ikinci ürün olarak da hurda sarı gelmektedir. sarı hurda piyasasının en güncel değerleri konusunda bize ulaşabilirsiniz. 

Aslında pirinç alaşımı bakıra çinko karıştırılarak elde edilmektedir. Bildiğiniz üzere bakır kızıl renklidir, içerisine çinko eklendiği zaman rengi sarıya dönmektedir ve bu da pirinç alaşımını oluşturmaktadır. sarı hurdalarınız için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Hem kalitesel olarak hem de nitelik olarak hurda üretimine değer katan sarı, kozmetikten sanayiye kadar her alanda kendine yer edinmiş bir madendir. Bu madenin bu kadar yaygın olarak kullanılması hurda sektöründe hurda sarı ürününün de yaygın olmasına sebebiyet vermiştir. Diğer birçok madenden de nadir olarak piyasada olması değerini artırmıştır.

Sarı Küre, Su Saati, Kırkambar Karışık Sarı, Düğme, Araiş Bant Sarı, , Gemi Kondenseleri, Pervane, Araiş Bant Sarı, Gemi Sarısı, Minocs Cam Kalıp, Radyatör, Kalay Kaplamalı Araiş Sarı, Çubuk Talaş, Erozyon Tel, Sarı Boru, Gemi Lumbuzları, Çubuk Ucu Parça, Araiş Sarı, Araiş Çekirdek Sarı, Sarı Ev Eşyaları ve Süslemeleri olmak üzere sarı hurda alım satımı yapmaktayız. 

Güven Hurda

Kendi ekip ve taşıma olanaklarımızla hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Bize satmak istediğiniz hurda demir çelik paslanmaz alüminyum bakır dkp gibi malzemeleriniz için 0532 733 79 86 Gsm numarasını arayınız. Hurda Demir, Hurda Bakır, Hurda Alüminyum, Hurda Sarı, Hurda Kablo, Hurda Araç, Pert Arabalar, Hurda Kızıl, İnşaat İskelesi, Kalıp İskelesi, Hurda Plastik, Naylon Hurda, Hurda Kalay, Hurda Akü, Hurda Krom, Metal Hurda, Naylon Hurda, Hurda Plastik hurdalarınız için bizi arayınız.

> > > >
Bizi Arayın
Navigasyon Yol Tarifi
Güven Hurda Video Yol Tarifi