• info@guvenhurda.com
  • +90532 733 79 86

Hurdacı

Hurdacı

Hurdacı

Hurdacı olarak her çeşit Hurda Bakır, Demir, Sarı Pirinç, Alüminyum, Çinko, Krom Paslanmaz, Kablo, Akü ve Beyaz eşya olarak sınıflandırdığımız Hurda Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Fırın, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinası, Derin Dondurucu Şofben, Termosifon, Kombi ve Klima hurdasını bir telefon ile adresinizden alıyor, Nakit Ödeme yapıyoruz.

Hurda, kullanım dışında olan malzemenin posasıdır. Hurda birçok materyali içinde barındırabilir. Hurda birçok maddeden oluşabildiği gibi birden fazla malzemeden de oluşabilir. Gümüzde en değerli hurda maddeleri ise metal hurdalarıdır.  Ancak bilinenin aksine hurda, doğayı korumak ve ülke ekonomisine gelir sağlamak için gerçekleştirilen bir hizmettir. 

Hurdacı olarak faydalı bir bilgi: Plastik kısmından ayrılan bakırın değeri artmaktadır. Elektrik elektronik sanayisinde kullanılan kabloların içinde ki bakır çeşitli işlemlerden geçirildikten sonra soyma bakır olarak işlem görmektedir. Fakat kablonun içinde ki bakırı çıkartmak için yakarsanız, bakırın kalitesini düşürmüş olursunuz.

Hurdacı  Paslanmaz Alüminyum, Bakır Kablo Hurda, Sarı Demir Hurdacı  Çinko Hurda Fiyatları, Hurda Bakır Fiyatları, Alüminyum Hurda Fiyatları, Paslanmaz Hurda Fiyatları Hurda Kablo Fiyatları, Hurda Bakır Alüminyum Hurda, Hurda Alanlar

Güven Hurda

Kendi ekip ve taşıma olanaklarımızla hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Bize satmak istediğiniz hurda demir çelik paslanmaz alüminyum bakır dkp gibi malzemeleriniz için 0532 733 79 86 Gsm numarasını arayınız. Hurda Demir, Hurda Bakır, Hurda Alüminyum, Hurda Sarı, Hurda Kablo, Hurda Araç, Pert Arabalar, Hurda Kızıl, İnşaat İskelesi, Kalıp İskelesi, Hurda Plastik, Naylon Hurda, Hurda Kalay, Hurda Akü, Hurda Krom, Metal Hurda, Naylon Hurda, Hurda Plastik hurdalarınız için bizi arayınız.

> > > >
Bizi Arayın
Navigasyon Yol Tarifi
Güven Hurda Video Yol Tarifi