• info@guvenhurda.com
  • +90532 733 79 86

Müşteri Yorumları

Profesyonel güvenilir hurdacı mı arıyorsunuz? Ama kaygılarınız var... Hiç sorun değil :)

Evimizde baba annemden kalan bakir legen kazan vardi elektoronik terazi ile tartip aldilar fiyat arastırmasi yaptığımda bazen yüksek fiyatlar aldım fakat elektronik kantarda alim yapiyoruz dediler guvenle verdim. Güven hurdaya teşekkür ediyorum.

İşyerinde atık geri dönüşüme gidecek hurda malzemeler vardı pazar günü aradım bizlere yardımcı olacaklarını söylediler ve yardımcı oldular gerek yükleme gerek tartmada gerçekse taşıma herhangi bir ücret talep etmediler saolsunlar menmun kaldık Güven Hurdaya teşekkür ederiz

Şanlıurfadan Diyarbakır'a Cam balkon montajı için gelmiştik atık hurdalarımızı değerlendirmek istedim ve tarttık ve peşin ödeme yapıldı tarafima, Güven hurda adı gibi güvenilir ve ticaret ehli.

Tadilat sonrası ortaya çıkan hurdayi Satmak Gereği Duydum Hem Geri Dönüşüm İle Ekonomiye Katkıda Bulunmak İçin İnternetten Güven Hurdaya Ulaştim İşyerime Gelip Hurdalari Kendileri Gözümüzün Önünde Tartıp Makul Fiyattan Tartip Peşin Ödeme Yaparak Bizi Büyük Bir Dertten Kurtardilar Kendilerine Teşekkür Eder Bu Firmayi Herkeze Tavsiye Ederim

Elimizde bulunan biraz makine hurdası vardı Diyarbakır Güven hurdayı aradım gelip yerinde baktılar güzel birde fiyat verince kendilerine hurdalarımızı sattık teşekkürler .

Değerli Güven Hurdacılık sizinle bir kaç defa çalışma fırsatım oldu. Bunların hepsinde de verdiğiniz fiyatlar tatmin ediciydi. Ticaretteki dürüstlüğünüzden dolayı teşekkür ederim. Bu yorumuda sizinle ilk kez çalışma fırsatı bulanlar için yazıyorum. Kolay gelsin

Kendilerine çok teşekkür ederiz ilgilerinden dolayı Firmamızla ilgili hurdalarımızı verdik ve çok memnun kaldık. Güven Hurdaya Teşekkür Ederim.

Kendi ekip ve taşıma olanaklarımızla hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Bize satmak istediğiniz hurda demir çelik paslanmaz alüminyum bakır dkp gibi malzemeleriniz için 0532 733 79 86 Gsm numarasını arayınız. Hurda Demir, Hurda Bakır, Hurda Alüminyum, Hurda Sarı, Hurda Kablo, Hurda Araç, Pert Arabalar, Hurda Kızıl, İnşaat İskelesi, Kalıp İskelesi, Hurda Plastik, Naylon Hurda, Hurda Kalay, Hurda Akü, Hurda Krom, Metal Hurda, Naylon Hurda, Hurda Plastik hurdalarınız için bizi arayınız.

> > > >
Bizi Arayın
Navigasyon Yol Tarifi