• info@guvenhurda.com
  • +90532 733 79 86

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları

İçerisinde bulunan bakırın kalitesine ve sağlamlığına göre çeşitlilik gösteren kablolar geri dönüşüm açısından da önemlidir. Hurda kablo fiyatları, miktar ve kablonun çeşidine göre fiyatlandırılmaktadır. Kablolar elektrik sanayide kullanılan en önemli malzemedir.  Hurda Kablo Fiyatları Piyasa Degerinde Ortalama Fiyatlardır.  Kablo hurda fiyatları piyasa kosullarına göre degişkenlik göstermektedir. 

Firmamız bölgesinde olup, bu bölgenin  bir çok yerinden kablo hurda alımı yapmaktadır. Şirketimiz kablo hurda geri dönüşüm sektöründe önemli bir yer edinmiş olup öncü konumunu daima korumaktadır. 

Elinizde kaç kilogram kablo hurdası olduğu, bulunduğunuz konum, nakliye gerekip gerekmemesi, soyulması  gereken hurdalar gibi farklı durumlara göre hurda kablo fiyatları belirlenmektedir.  Hurda Kablo Fiyatları için bizden fiyat almadan hurdalarınızı satmayınız. 

Hurda  kablo hurdalarınızı yerinde ve değerinde alarak, geri dönüşüme kazandırmakta ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.  Kablolar çok çeşitli olup yerinde analiz edilmesi ve plastik-bakır-çelik oranının karşılaştırılması gerekmektedir. 

Güven Hurda

Kendi ekip ve taşıma olanaklarımızla hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Bize satmak istediğiniz hurda demir çelik paslanmaz alüminyum bakır dkp gibi malzemeleriniz için 0532 733 79 86 Gsm numarasını arayınız. Hurda Demir, Hurda Bakır, Hurda Alüminyum, Hurda Sarı, Hurda Kablo, Hurda Araç, Pert Arabalar, Hurda Kızıl, İnşaat İskelesi, Kalıp İskelesi, Hurda Plastik, Naylon Hurda, Hurda Kalay, Hurda Akü, Hurda Krom, Metal Hurda, Naylon Hurda, Hurda Plastik hurdalarınız için bizi arayınız.

> > > >
Bizi Arayın
Navigasyon Yol Tarifi
Güven Hurda Video Yol Tarifi