• info@guvenhurda.com
  • +90532 733 79 86

2. El Konteyner

2. El Konteyner

  Hurda olarak sürekli olarak konteyner alım satımı yapmaktayız.

bölgesinde her türlü 2.el ofis konteyneri, 2.el yük konteyneri, 2.el işçi konteyneri, 2.el boş konteyner alım ve satımı yapılmaktadır.

Konteynerların nakliyesi duruma bağlı olarak tarafımızca firmamıza ait vinçlerle yapılmaktadır. 

Yepyeni bir hurda ev sahibi olursunuz. Konteynerler hurdası tamir edilerek ikinci el konteyner olabilir. Hurda konteynerler tamir edildikten sonra kullanılabilir. Bazı durumlarda tamir masrafları her ne kadar çok olsalar da bazı durumlarda oldukça uyguna gelir. 2. el konteyner almak yerine bizlerden iyi durumda çıkma eski konteyner alarak tamir edebilir ve kullanabilirsiniz.

Konteynerleri  alan hurdacı hizmeti sunan  bölgesinde nadir hurdacı firmalarından birisiyiz. Tüm hurdacılar konteyner hurdası almaktadır ancak sizlere hurda fiyatları teklif edeceklerdir. En yüksek fiyatlardan konteynerler yerinden alınır.

Güven Hurda


Kendi ekip ve taşıma olanaklarımızla hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Bize satmak istediğiniz hurda demir çelik paslanmaz alüminyum bakır dkp gibi malzemeleriniz için 0532 733 79 86 Gsm numarasını arayınız. Hurda Demir, Hurda Bakır, Hurda Alüminyum, Hurda Sarı, Hurda Kablo, Hurda Araç, Pert Arabalar, Hurda Kızıl, İnşaat İskelesi, Kalıp İskelesi, Hurda Plastik, Naylon Hurda, Hurda Kalay, Hurda Akü, Hurda Krom, Metal Hurda, Naylon Hurda, Hurda Plastik hurdalarınız için bizi arayınız.

> > > >
Bizi Arayın
Navigasyon Yol Tarifi